Bodrum Tekne Kiralama ve Gidilecek Yerler

Bodrum Tekne Turları

Bodrum eşsiz güzelliği, denizi ve turistik yerleri ile tatil yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgelerin başında gelmektedir. Bodrum’da tatilinizi en güzel şekilde geçirebilmeniz için çeşitli fırsatlar bulunmaktadır. Bunlar arasında en sık tercih edileni ise Bodrum gulet kiralama, Bodrum tekne kiralama ve Bodrum yat kiralama programları olmaktadır. Hem çevredeki adaları gezebildiğiniz hem de bolca yüzme fırsatı bulabildiğiniz bu turlar, ekonomik olması ve keyifli geçmesi sebebiyle birçok kişinin deneyimlemek istediği etkinliklerin başında gelmektedir.

Bu turlarda Bodrum’a yakın olan adalar ve koylardan oluşan bir güzergah üzerinden ilerlenmektedir. Ayrıca verilen molalarda Bodrum’daki en güzel koylarda yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Tur programlarında sunulan hizmetlerin içeriği firmalara göre farklılık gösterebilir. Yemek ve içecek servisi genel olarak birçok firmada bulunmaktadır. Özellikle gençlerin daha çok ilgisini çeken müzik veya köpük partisi gibi eğlence aktiviteleri ise firmanın tur içeriğine göre değişebilir. Daha sakin bir Bodrum turu yapmak istiyorsanız buna göre bir program seçebilirsiniz.

Bodrum’da Tatil Yapmak İçin En Güzel Fırsatlar

Bodrum’da yapabileceğiniz günübirlik turlar sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için yapabileceğiniz en iyi tercihlerden birisidir. Bodrum gulet turları bölgedeki güzel adaları ve koyları görmek için eşsiz bir fırsattır. Turlar sizin tercihinize göre kişiye özel olarak kiralanabilir veya başka bir grupla yapılan ortak bir tura da katılabilirsiniz. Üstelik genelde kalabalık gruplar ile yapıldığı için tur fiyatlarında kişi başına düşen miktar fazlasıyla ekonomiktir. Kişiye özel olarak kiralanan teknelerde de fiyatlar son derece uygundur.

Bodrum Tekne Turlarını Ne ile Yapabilirsiniz?

Bodrum’da tekne turu yapmak için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Eğer tekne turunu karışık bir gruptan oluşan bir tur ile yapıyorsanız tekne firmalar tarafından ayarlanmaktadır. Tekneyi kişiye özel olarak kiralamak istiyorsanız daha farklı seçenekleriniz bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz tekneyi seçerken tura katılacak kişi sayısına ve tekne turunun hangi amaçla yapılacağına bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Bodrum tekne turlarında genel olarak sunulan seçenekler gulet, motor yat ve tekne olmaktadır. Kişisel tercihinize göre Bodrum gulet kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Yapabilecekleriniz bu kadarla da sınırlı değil. Bodrum motor yat kiralama seçeneklerinden faydalanarak Bodrum’un en güzel yerlerini dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Daha farklı bir hizmet almak, anın daha çok tadını çıkarmak isterseniz Bodrum tekne kiralama seçeneğini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bodrum Tekne Turlarında Nereleri Görebilirsiniz?

Bodrum tekne turlarıyla ilgili en çok merak edilen soruların başında hangi yerlerin gezilebileceği ve güzergahın nasıl olacağı gelmektedir. Gezebileceğiniz yerler ve güzergahın belirlenmesi gibi konular firmadan firmaya değişim gösterebilmektedir. Ayrıca turun karışık bir grupla mı yoksa kişiye özel kiralanmış bir teknede mi olacağı da turun rotasını etkilemektedir. Bu yüzden tur programlarını incelemek bu konuda oldukça faydalı olmaktadır.

Bodrum tekne turlarında izlenecek güzergah çoğunlukla firma tarafından yapılan tur programına uyumlu olacak şekilde belirlenmektedir. Bazı firmalar ise kişi sayısına, turun süresine ve programa göre yapılacak turun güzergahını sizin isteğinize göre belirleyebilir. Tur için teknenin kalktığı yerler Bodrum içerisindeki belirli bölgelerdir, Bodrum’da farklı yerlerde düzenlenen turlar bulunmaktadır. Turlar çoğunlukla Bodrum merkezde yer alan Halikarnas limanında veya Gümbet limanında başlamaktadır. Bu bilgiyi kesinleştirebilmek için firma seçimi sırasında tur düzenleyen firmalardan bunun bilgisini de alabilirsiniz.

Bodrum’da yapacağınız tekne turlarında göreceğiniz yerler arasında çoğunlukla;

  • Orak Adası,
  • Yedi Adalar,
  • Kos Adası,
  • Rodos Adası,
  • Löngöz Koyu,
  • Karaada gibi bölgeler bulunmaktadır.

Yine tercih edilen firmaya göre tur programına yeni yerler eklenebilir veya bu yerlerden bazıları programda yer almayabilir. Eşsiz manzaraya sahip olan bu doğal güzellikleri görerek tatilinizi harika bir şekilde geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. Bodum’un en güzel ve berrak koylarında yüzmenin tadını çıkararak harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Viento Yachting olarak sizlere Bodrum günlük gulet kiralama, Bodrum günlük tekne kiralama konularında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bodrum günlük tekne kiralama fiyatları, Bodrum günlük yat kiralama fiyatları ve Bodrum gulet kiralama fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız +90 530 081 77 80 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Seda

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?